Įtempiamos lubos CLIPSO turi pranašumus prieš visas egzistuojančias lubų rūšis:,HostNexus

2018 vasario 22 d. 04:19

 Reklama
Reklama portale

Pradžia » Straipsnių sąrašas » Įtempiamos lubos CLIPSO turi pranašumus prieš visas egzistuojančias lubų rūšis:

  Įtempiamos lubos CLIPSO turi pranašumus prieš visas egzistuojančias lubų rūšis:

Įtempiamos lubos CLIPSO turi pranašumus prieš visas egzistuojančias lubų rūšis:

V G
2008.03.26

Clipso® - tai naujos kartos Šveicariškos įtempiamos lubos, vienintelė užpatentuota besiūlių originalių įtempiamųjų lubų technologija pasaulyje.

Įtempiamos lubos CLIPSO turi pranašumus prieš visas egzistuojančias lubų rūšis:

Gipskartonio lubos trūkinėja plytų sandūrose, ypač jei pastatas tik pradėtas eksploatuoti ir dar nespėjo natūraliai nusėsti pamatai, nes tankėja po pamatu gruntas. O kabančios lubos erzina siūlių ir sandūrų buvimu. CLIPSO suteikia galimybę be siūlių padengti praktiškai betkokią patalpą ir sukurti absoliučiai lygų bei glotnų paviršių kaip baltos, taip ir kitų spalvų, o taip pat su betkokiu grafiniu vaizdu arba piešinių pagal Jūsų pageidavimus. CLIPSO padės Jums išvengti įtrūkimų lubose kartui ir visiems laikams.

Lubų apdaila gipskartoniu arba tinkavimu reikalauja paruošiamųjų darbų, tame tarpe būtina išnešti baldus ir kitus daiktus. Besiūlių įtempiamųjų lubų sistema CLIPSO - tai švarus bei ypač greitas įrengimas: 1-2 dienos, priklausomai nuo dengiamo paviršiaus ploto ir darbų sudėtingumo. Dėka unikalios CLIPSO įrengimo sistemos, montavimo metu praktiškai nelieka dulkių, atliekų, šiukšlių ar kvapų.

Įrengiant dažytas tinkuotas lubas nėra galimybės įmontuoti į jas šviestuvus, ventiliacines, apsaugos sistemas ir pan. Į įtempiamas lubas CLIPSO lengvai ir greitai įmontuojami betkokie dekoro ir kiti elementai.

Tinkuoti lubas nerekomenduojama drėgnose patalpose. CLIPSO lubos ne tik absoliučiai nepraleidžia drėgmės, bet ir kvėpuoja. Dėka CLIPSO lubose eančių antispetinių medžiagų ant jų praktiškai nesikaupia dulkės ir nesikondensuoja drėgmė. Todėl CLIPSO galima įrengti ir vonios kambariuose bei uždaruose baseinuose.

Montuojant kitas įtempiamas lubas būtina sušildyti patalpą iki 60? C. Montuojant CLIPSO to daryti nereikia, dėl to montavimas ekonomiškesnis ir greitesnis.

CLIPSO - tai aukščiausios Šveicariškos kokybės, patikimos, racionalios įtempiamos lubos už prieinamą kainą, turinčios net 10 metų garantiją.
CLIPSO lubų sistema - tai ne tik alternatyva įprastai lubų apdailai, bet ir galimybė įgyvendinti pačias drąsiausias dizainerių idėjas.

 Reklama
Naujienos

Naujos įvestos įmonės:

SENOJI LENTPJŪVĖ UAB
FORTUSA UAB

TECHNOLOGIJA UAB

EGO GRUPĖ UAB


Informaciją atnaujino:

CLEAN SOLUTIONS UAB
ELEKTROBALT UAB

SILVER DREAM UAB

DSP Plius UAB

IREMAS UAB

STATYBŲ PRIZMĖ UAB
Kontaktai
"Infobirza.lt"
UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192
LT-44151 Kaunas
info@infobirza.lt
tel. 8-37 330686

Reklama

Reklama portale

© 2004 UAB "Vizgintos Statyba". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Noratus
Įtempiamos lubos CLIPSO turi pranašumus prieš visas egzistuojančias lubų rūšis: