Straipsniai statybos tematika,HostNexus

2018 sausio 21 d. 22:15

 Reklama
Reklama portale

Pradžia » Straipsniai

 Straipsniai
Pateikiama 81-90 iš 156 rastų straipsnių:

MEDIACIJA ARBA TARPININKAVIMAS

Ginčų, susijusių su statybos procesais, atliekamais darbais ir jų kokybe sprendimas Tarp statybos proceso dalyvių (užsakovų, projektuotojų, rangovų, subrangovų, tiekėjų, priežiūros subjektų) kylantys techniniai, ekonominiai, kokybės, organizaciniai ar kitokie ginčai gali būti išspręsti nesikreipiant į teismą, kai abi šalys susitaria, kad ginčo objektą išsamiai išnagrinėtų jų pasirinktas mediatorius (tarpininkas) bei duotų pagrįstus pasiūlymus, kaip abiems šalims pasiekti naudingą susitarimą. Plačiau »

Minkštas vanduo visiems buities poreikiams

Prieš pradėdami skaityti šį straipsnį pasiruoškite puodelį mėgstamos arbatos arba kavos. Pasiruošėte? O dabar pabandykite iš prieš jus garuojančio gėrimo “pagaminti” stiklinę tyro vandens. Elgetės logiškai, jei ieškote “ko nors” filtravimui. Nėra sudėtinga nukošti tirščius, tačiau kaip pašalinsite aromatą, skonį, spalvą, ištirpusį cukrų?  Vandens filtravimas yra kur kas daugiau, nei mechaninis dalelių pašalinimas. Plačiau »

Minkštas vanduo - ir malonumas, ir nauda

Dar ne taip seniai gražiausios kaimo merginos plaukus trinkdavo tik lietaus vandeniu. Todėl, kad norėjo tvirtų, žvilgančių kasų. Ši senolių patirtis nėra tokia jau tolima ir nepažįstama mums. Prisiminkite iškylas prie ežerų – puiki kompanija, laužo kvapas ir, žinoma, maloniai gaivus ežero vanduo. Abu pavyzdžius sieja ta pati emocija – malonus jausmas, kai kūnu sruvena tyras,  minkštas vanduo. Plačiau »

Vandens masažas jūsų namuose: sveikatos ir malonumo harmonija

     Tai, kas malonu – retai būna sveika, kaip ir tai, kas sveika - retai būna malonu. Visgi, sveikatą ir malonumą yra įmanoma suderinti. Kasdienio gyvenimo sunkumus ir stresą – galvos skausmą, nuolatinį nuovargį, Jums gali padėti numalšinti valandėlė poilsio masažinėje vonioje. Plačiau »

Naujas standartas dazų rinkoje - StoColor Rapid vienasluoksniai dažai

UAB "HOTA" | Sto AG distributor StoColor Rapid - vieno dengimo dažai ! Patamsėjimai, nikotino dėmės ar vaikų "menas" ant sienų - daugelis net neseniai nudažytų sienų atrodo ne ypatingai estetiškai. Kas planuoja "atnaujinti" sienas, tam reikėtų atkreipti dėmėsį ne tik į spalvos toną, tačiau ir į spalvos dengiamumą bei kenksmingų medžiagų turinį perkamuose dažuose. Plačiau »

Kodėl žmonės skundžiasi statinių kokybe?

Per pastaruosius keletą metų Lietuvos statybos rinkoje ypatingai padažnėjo atvejų, kai objektai statomi nekokybiškai, paliekant nemažai statybos broko. Dažnai pasitaiko, kad žmogus nusipirkęs naujos statybos gyvanamą būstą ar komercines patalpas po kelių mėnesių pastebi, kad statybininkai paliko daug broko, kuris dažnu atveju būna sunkiai atitaisomas ir brangiai atsieina jo savininkui. Plačiau »

Statybų sąmatos - didelė paslaptis užsakovui

Statyti nusprendę užsakovai Lietuvoje gali būti apgauti statybų bendrovių. Nedidelė dalis statybų užsakovų žino sąmatų sudarymo principus ir šiuo nežinojimu dažnai naudojasi statybų įmonės. Ne iki galo išmanydami sąmatų sudarymo metodikos, užsakovai pasirašo rangos sutartį su statybų bendrovėmis, sutinka su pateiktomis sąmatomis ir tik statybų metu supranta esą apgauti. Plačiau »

Šildymo sistemos naudoja orą

Plačiai paplitusi nuomonė, kad šiluminiai siurbliai priklauso nuo žemės šilumos. Bet šiluminę energiją galima paimti ir iš oro, netgi iš šalto oro. Paprastas ir ekonomiškas Oro - vandens šilumos siurblys, neseniai pristatytas Lietuvos rinkai, paima energiją iš lauko oro ir pasiunčia ją į patalpas. Plačiau »

Norite pradėti statyti nuosavą namą?

Turite žinoti, kad nuo šių metų rugpjūčio mėn. 19 d. yra įsigaliojęs norminis sienų šiluminės varžos  reikalavimas R - 5 (km2/W). Dauguma šiuo metu Jums siūlomų plytų ir blokelių neatitinka esamų reikalavimų. Jos reikalauja sudėtingo ir brangaus šiltinimo, kvalifikuotos darbo jėgos ir beprasmių rūpesčių Jums. Plačiau »

JS- Rankomis dedamos per-dengimų plokštės

Rankomis dedamos per-dengimų plokštės, statant individualius arba daugia-bučius monolitinius namus - vaizdas, kurį jau galima išvysti ir Lietuvoje. Polistirolo  klojiniai JS  pagaminti iš sunkiai degaus putų polistirolo, sutvirtinti dviem 0,8 m storio plieniniais profiliniais elementais.        Polistirolas, iš kurio pagaminta plokštė -  neutrali cheminė plastmasė, neišskirianti jokių vandenyje tirpstančių medžiagų, nesuyranti veikiant mikro-organizmams ir nėra  mikro-organizmų maitinimosi šaltinis. Plačiau »

Puslapiai:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 Reklama
Naujienos

Naujos įvestos įmonės:

SENOJI LENTPJŪVĖ UAB
FORTUSA UAB

TECHNOLOGIJA UAB

EGO GRUPĖ UAB


Informaciją atnaujino:

CLEAN SOLUTIONS UAB
ELEKTROBALT UAB

SILVER DREAM UAB

DSP Plius UAB

IREMAS UAB

STATYBŲ PRIZMĖ UAB
Kontaktai
"Infobirza.lt"
UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192
LT-44151 Kaunas
info@infobirza.lt
tel. 8-37 330686

Reklama

Reklama portale

© 2004 UAB "Vizgintos Statyba". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Noratus
Straipsniai statybos tematika