Straipsniai statybos tematika,HostNexus

2018 sausio 21 d. 22:16

 Reklama
Reklama portale

Pradžia » Straipsniai

 Straipsniai
Pateikiama 71-80 iš 156 rastų straipsnių:

TIESA APIE ŠIŲ DIENŲ LAMINUOTAS GRINDIS

   Retas Lietuvos vartotojas įsigijęs laminuotas grindis prieš kokius 5 – 7 metus, šiandiena šiuo pirkiniu yra patenkintas. Nenatūralus, dirbtinumu dvelkiantis medžio imitacijos dekoras, slydus, „stiklu“ blizgantis paviršius, nuo meistro kvalifikacijos nepriklausantys lentelių sujungimų plyšeliai bei „laipteliai“, po kelių mėnesių išdildytos dėmės po kėdėmis, išsipūtę sujungimai kur vaikas papylė šlakelį arbatos ir t. Plačiau »

Dažai fasadams ir vidaus sienoms dažyti

Dažai fasadams ir vidaus sienoms dažyti Išleidžiame daugybę pinigų dažams ir paaukojame daug brangaus laiko. Tačiau tikrai ne visada galime pasidžiaugti puikiu rezultatu. Pagrindinė priežastis – netinkamas dažymo sistemos parinkimas. Būtent „dažymo sistemos “, nes kalbame ne tik apie dažus – sistema susideda iš tam tikros rūšies grunto ir dažų, kurie dera tarpusavyje, taip pat ir prie pagrindo bei aplinkos. Plačiau »

Komfortas Jūsų namams- Ekonomija Jūsų biudžetui

JAV šildymo sistemos jau Lietuvoje! Mūsų vaikų ateitis bus geresnė bei jaukesnė ir jie nežinos, kokios anksčiau buvo naudojamos technologijos. Geriausiu atveju jie galės tai pamatyti muziejuje. Vietoj senų technologijų dirbs šilumos siurbliai. Plačiau »

Projektuojant gyvenamuosius pastatus jiems šiltinti verta rinktis aminoplastą

Projektuojant gyvenamuosius pastatus, jiems šiltinti verta rinktis aminoplastą Nuo 1994 m. universalią bei itin funkcionalią technologiją jau pastatytų pastatų išorinėms sienoms šiltinti taikanti UAB „Juodasis gintaras“ pristato danų sukurtos technologijos galimybes statant naujus namus. Plačiau »

BIOLOGINĖS tabletės srutų duobėms ir kanalizacijai

Nepatogūs miestietiški patogumai Nemalonių kvapų ir antihigienos problemų iškyla ne tik senose kaimiškose sodybose. Pastatuose su visais patogumais, tačiau prijungtais prie vietinės kanalizacijos, gali iškilti nemalonumų dėl blogo kvapo. Tą esate turbūt patyrę pakelės restoranuose, kaimo mokyklose. Plačiau »

„Marmoroc“ fasado apdaila – patikima ir modernu

„Marmoroc“ fasado apdaila – patikima ir modernu „Marmoroc“ vėdinamų fasadų šiltinimo ir apdailos sistema buvo pradėta naudoti Švedijoje kaip efektyvi pastatų renovavimo priemonė. Atnaujinti fasadai pasižymėjo ne tik puikiu estetiniu vaizdu: pagrindiniai šios sistemos privalumai, lėmę populiarumą ir paplitimą ne tik Švedijoje, bet ir kitose Europos šalyse ? paprastos ir patvarios konstrukcijos, šios sistemos dėka sukuriama gera pastato sienų šiluminė varža, puiki sienų garso izoliacija. Plačiau »

Pasirinkimo galimybė švediškai šiltas namas

 Atšilus orams sulaukiame individualiuose namuose gyvenančių skaitytojų skambučių. Žmonės domisi vėdinamųjų fasadų apdaila ir šiltinimo konstrukcijomis. Šiaulių apskrityje tokią šiltinimo technologiją siūlo šiauliečių įmonė "Remi’Drakas". Įmonės vadovas Remigijus Gasparavičius įvairios paskirties pastatų šiltinimui ir apdailai naudoja švedišką kompanijos "Marmoroc" patentuotą technologiją ir medžiagas. Plačiau »

Vėdinamų fasadų "Klasika"

VĖDINAMŲ FASADŲ „KLASIKA“ Nors daugiabučių pastatų apšiltinimo ir atnaujinimo darbų programos Lietuvoje stringa dėl finansavimo šaltinių trūkumo, tačiau dažnai svetur vienoje srityje gerai pasiteisinusias medžiagas mes sėkmingai naudojame kitokio pobūdžio objektuose. Taip atsitiko su prieš trisdešimtį metų švedus nuo energetinės krizės gelbėjusia vėdinamų fasadų apdailos ir apšiltinimo sistema „Marmoroc“. Plačiau »

Balkonų stiklinimas. Kurią sistemą pasirinkti?

Balkonus šiuo metu stiklina daugelis daugiabučių namų gyventojų, bet stiklinimo būdą pasirenka individualiai – kam koks patinka, kiek užtenka tam tikslui pinigų ir fantazijos. Vis dažniau galime pamatyti namų fasadus, pasipuošusius nauja balkonų stiklinimo sistema. Tai tikrai sveikintinas reiškinys, kuris suteikia komforto, jaukumo, patogumo ir grožio mūsų daugiabučių namų gyventojams. Plačiau »

Suomiški firmos Ensto šildytuvai OPERA ir BETA vonioje ar kitoje drėgnoje patalpoje

ELEKTRINĖS ŠILDYMO SISTEMOS VONIOS KAMBARIAMS ĮRENGIMAS Įrengiant elektrinę šildymo sistemą vonios kambariuose, saugumo dėlei, svarbu pasirinkti tam pritaikytus elektrinius prietaisus ir tinkamai juos įrengti. Vonios kambariai yra suskirstyti į atskiras sritis, kuriose galima įrengti atskirus elektrinius prietaisus. Plačiau »

Puslapiai:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 Reklama
Naujienos

Naujos įvestos įmonės:

SENOJI LENTPJŪVĖ UAB
FORTUSA UAB

TECHNOLOGIJA UAB

EGO GRUPĖ UAB


Informaciją atnaujino:

CLEAN SOLUTIONS UAB
ELEKTROBALT UAB

SILVER DREAM UAB

DSP Plius UAB

IREMAS UAB

STATYBŲ PRIZMĖ UAB
Kontaktai
"Infobirza.lt"
UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192
LT-44151 Kaunas
info@infobirza.lt
tel. 8-37 330686

Reklama

Reklama portale

© 2004 UAB "Vizgintos Statyba". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Noratus
Straipsniai statybos tematika