Straipsniai statybos tematika,HostNexus

2018 sausio 21 d. 22:14

 Reklama
Reklama portale

Pradžia » Straipsniai

 Straipsniai
Pateikiama 61-70 iš 156 rastų straipsnių:

Efektyvūs kondicionieriai saugantys žmogaus sveikatą

Modernūs „Samsung" oro kondicionieriai ne tik vėsina orą. Jų skleidžiamas oras gali veikti žmones taip pat kaip ir miško oras. Miškuose medžių lapija išskiria deguonį, o sterilizuojantys saulės spinduliai valo orą. Neabejojama, kad aktyvi veikla girioje, kurioje gausu anijonų, mažina stresą, gerina fizinę ir dvasinę būklę. Plačiau »

"Kaminas" aplink namą, arba kaip neapsigauti šiltinant savo būstą

Oro tarpas namo sienose - tai namą supantis "kaminas", per kurį išeina didelė dalis mums brangios šilumos. Jau nemažai namų savininkų suprato, kur nubyra pinigėliai, ir ėmėsi visokiais būdais naikinti šį oro tarpą. Tačiau ši problema tampa ganėtinai sudėtinga, kai namas jau pastatytas arba kai norime pigiai susitvarkyti būstą. Plačiau »

Reaktyviosios galios kompensavimas

Vienu iš svarbiausių uždavinių projektuojant ir eksploatuojant įmonių elektros įrenginius bei elektros tiekimo linijas yra tinkamas reaktyviosios galios kompensavimo įrenginių projektavimas ir kompleksinis suderinimas pagal individualius vartotojo elektros ūkio ir technologinių įrenginių ypatumus. Plačiau »

Keramikinių plytelių klijavimas

Keramikinių plytelių klijavimas  
Manau vargu ar galima rasti praktiškesnę grindų dangą virtuvei ir voniai nei plytelės! Jomis galima kloti tiek gyvenamąsias patalpas, tiek rūsį – neteks ypatingai vargti prižiūrint, o džiaugtis jomis galima tikrai ilgai, nes tai patvari danga.
Iškloti sienas ar grindis plytelėmis nėra labai sudėtinga, tačiau privalu laikytis keleto taisyklių. Plačiau »

Grindų plytelių klijavimas

Pagrindo paruošimas  
Plytelės gali būti klojamos tik ant lygaus, horizontalaus ir tvirto pagrindo. Kadangi paviršinė medžiaga yra dažyta medienos drožlių plokštė, ji kaip ir sienos gerai apšveičiama švitriniu popieriumi. Pagaliau paviršius paruoštas plytelių klijavimui. Plačiau »

Gelžbetonio apsauga nuo korozijos

 
Statant ar remontuojant statinį iš gelžbetoninių konstrukcijų svarbi yra jų apsauga nuo agresyvių medžiagų poveikio. Vienas iš svarbiausių apsaugos kriterijų- tai taikomo metodo ilgaamžiškumas bei racionalumas. T.y. pasiekti maksimaliai ilgalaikę apsaugą, esant kiek galima minimalioms sąnaudoms. Plačiau »

Plona daugiasluoksnė termoizoliacinė danga stogams

Rekonstruojant palėpes, kur kiekvienas lubų aukščio milimetras yra svarbus, kartais atrodo, kad izoliacija braunasi į patalpos vidų ir taip prarandama dalis erdvės. Tačiau nuo šiol Jums nebereikia įprastinės tūrinės izoliacijos, nes naujos kartos multireflektinė izoliacija SuperQuilt yra ne tik plona, lengva ir lanksti, bet ir pasiekianti didesnę šiluminę varžą. Plačiau »

Naujos kartos multireflektinė (šilumą atspindinti) izoliacija

Statant ar remontuojant namą labai svarbu teisingai pasirinkti izoliacines medžiagas. Jų asortimentas mūsų šalies rinkoje labai didelis. Tarp naujovių – tvirta, ilgaamžė, atspari korozijai, vandeniui ir ugniai atspindinti izoliacija, kurią galima naudoti gyvenamųjų, pramoninių, žemės ūkio, komercinių pastatų stogams, grindims, sienoms ar luboms izoliuoti. Plačiau »

Multireflektinė izoliacija

Statant ar remontuojant namą labai svarbu pasirinkti tinkamas izoliacines medžiagas. Jų asortimentas mūsų šalies rinkoje labai didelis. Šiame straipsnyje pristatoma viena jų – multireflektinė daugiasluoksnė izoliacija. Tai tvirta, patvari, atspari korozijai, vandeniui ir ugniai izoliacija, kurią galima naudoti gyvenamųjų, pramoninių, žemės ūkio ir komercinių pastatų statyboje. Plačiau »

Izoliacinė plėvelė mediniam namui

Statant medinius namus svarbu pasirinkti tinkamas izoliacines medžiagas. Viena iš atspindinčiosios izoliacijos gamintojų Jungtinės Karalystės bendrovė „YBS Insulation“ sukūrė naujos kartos specialią izoliacinę plėvelę Breather-Foil FR, pasižyminčią ne tik geromis šilumą izoliuojančiomis, bet ir ugnį stabdančiomis savybėmis. Plačiau »

Puslapiai:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 Reklama
Naujienos

Naujos įvestos įmonės:

SENOJI LENTPJŪVĖ UAB
FORTUSA UAB

TECHNOLOGIJA UAB

EGO GRUPĖ UAB


Informaciją atnaujino:

CLEAN SOLUTIONS UAB
ELEKTROBALT UAB

SILVER DREAM UAB

DSP Plius UAB

IREMAS UAB

STATYBŲ PRIZMĖ UAB
Kontaktai
"Infobirza.lt"
UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192
LT-44151 Kaunas
info@infobirza.lt
tel. 8-37 330686

Reklama

Reklama portale

© 2004 UAB "Vizgintos Statyba". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Noratus
Straipsniai statybos tematika