Straipsniai statybos tematika,HostNexus

2018 sausio 21 d. 22:14

 Reklama
Reklama portale

Pradžia » Straipsniai

 Straipsniai
Pateikiama 51-60 iš 156 rastų straipsnių:

Būsto šildymo būdai: privalumai ir trūkumai

 Žiemiškai atšalę orai, didėjančios energetinių išteklių kainos bei infliacija skatina individualių namų savininkus mąstyti, kaip kuo pigiau apšildyti savo būstus. Dėl to vis populiarėja iki šiol neįprastu laikytas geoterminis šildymas, alternatyvios kietojo kuro rūšys ir net kiek primirštos anglys. Plačiau »

Įtempiamos lubos CLIPSO turi pranašumus prieš visas egzistuojančias lubų rūšis:

Clipso® - tai naujos kartos Šveicariškos įtempiamos lubos, vienintelė užpatentuota besiūlių originalių įtempiamųjų lubų technologija pasaulyje. Įtempiamos lubos CLIPSO turi pranašumus prieš visas egzistuojančias lubų rūšis: Gipskartonio lubos trūkinėja plytų sandūrose, ypač jei pastatas tik pradėtas eksploatuoti ir dar nespėjo natūraliai nusėsti pamatai, nes tankėja po pamatu gruntas. Plačiau »

SAM blokeliai iš polistireno putplasčio pripažinti tarptautiniu mastu

    Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje trečius metus iš eilės apdovanojo Lietuvos įmones, labiausiai pasižymėjusias vystant ekonominį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Vokietijos. Šiais metais taip pat buvo įsteigtas ir specialusis apdovanojimas, skirtas už ypatingus nuopelnus atsinaujinančios energetikos ir efektyvaus energijos vartojimo srityse. Plačiau »

Naujas sprendimas apšiltinimui

Stiklo pluošto plokštės gaminamos iš išplėsto polistirolo (izoliacinis pagrindas), integruoto cinkuoto plieno rėmelio, o paviršius padengtas cemento ir stiklo pluošto antišarminiu tinkleliu arba PVC lentelėmis, priešgaisrinėmis lentelėmis. Stiklo pluošto plokštės yra kokybiškos, lengvos, atsparios drėgmei, lengvai montuojamos, lengvai pritaikomos įvairiems projektams. Plačiau »

Pultruzija, kas tai?

Pultruzijos technologija pasižymi nenutrūkstamu procesu, kurio metu stiklo pluošto siūlų matrica impregnuojama termoaktyviomis dervomis. Termoaktyvioje dervoje impregnuotas stiklo pluoštas toliau paduodamas į įkaitintą klišę, kuri parinkta pagal formuojamo produkto geometrines savybes. Kietinimo procesas vyksta įkaitusioje krosnyje, kuri sukietina dervas. Plačiau »

Features of log house

Log houses mean prestige, ecology, healthy lifestyle. Log houses are solid and reliable building. There is very cosy to live in such house, as it would be interflowed with the past, because the age of conifers, from which houses are built, has reached over 120 – 150 years. Healthy environment Resin remaining in softwood makes a positive influence on the respiratory tract and lungs of people living in such a house. Plačiau »

Mediniai namai

Medinės konstrukcijos beveik bendraamžės su žmonija. Ilgą laiką jos buvo primityvios, iš ištisinių medžio kamienų bei tašų. Nuo senų laikų lietuviams buvo artimas namas, kuriame dominuoja medis. Medinos gaminiai statyboms dažniausiai daromi iš spygliuočių ir lapuočių medžių medienos – pušies, eglės, beržo, ąžuolo, liepos, buko ir kt. Plačiau »

NAMAVA UAB įkūrė filialą Kaune

UAB „Namava“, statanti namus iš tašytų rąstų arba iš ekologiškų VELOX plokščių, atidarė savo filialą Kaune. Tai leis įmonei geriau aptarnauti Kauno ir apylinkių klientus bei pasiūlyti klientams daugiau paslaugų ir prekių. Namava“ Kaišiadorių rajone turi lentpjūvę, kurioje gamina pjautų rąstų namus. Plačiau »

Karšto vandens poreikiai. Įrenginių pasirinkimas

   Pastarųjų dviejų dešimtmečių pastatų šildymo ir karšto vandens poreikių vystymosi tendencijos rodo, kad poreikis šildymui nuolat mažėja, tačiau karšto vandens poreikis auga. Energijai brangstant stengiamasi kuo labiau sumažinti jos suvartojimą, įsirengti kuo taupesnius ir šiltesnius būstus, todėl sumažėjo ne tik šilumnešio temperatūra, bet ir šilumos poreikis pastatų šildymui. Plačiau »

Naujos kartos šilumos siurbliai

Neperseniausiai Klaipėdoje vykusioje statybinėje parodoje „ Individuali statyba 2007“ buvo eksponuojami ir pristatinėjami žinomų JAV ir Prancūzijos kompanijų šildymo įrenginiai TEMPSTAR ir Winverter; . Tai naujausios technologijos ( oriniai šilumos siurbliai) , kurios sėkmingai įdieginėjamos Europos šalyse ir kitose pasaulio šalyse daugiau kaip 50 metų. Plačiau »

Puslapiai:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 Reklama
Naujienos

Naujos įvestos įmonės:

SENOJI LENTPJŪVĖ UAB
FORTUSA UAB

TECHNOLOGIJA UAB

EGO GRUPĖ UAB


Informaciją atnaujino:

CLEAN SOLUTIONS UAB
ELEKTROBALT UAB

SILVER DREAM UAB

DSP Plius UAB

IREMAS UAB

STATYBŲ PRIZMĖ UAB
Kontaktai
"Infobirza.lt"
UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192
LT-44151 Kaunas
info@infobirza.lt
tel. 8-37 330686

Reklama

Reklama portale

© 2004 UAB "Vizgintos Statyba". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Noratus
Straipsniai statybos tematika