Straipsniai statybos tematika,HostNexus

2018 sausio 21 d. 22:16

 Reklama
Reklama portale

Pradžia » Straipsniai

 Straipsniai
Pateikiama 41-50 iš 156 rastų straipsnių:

Kodėl atspindinčioji izoliacija?

Dauguma standartinių tūrinių izoliacijų efektyviai veikia tik stabdant šilumos perdavimą laidumo būdu. Laidumas sudaro tik 3–7 proc. nuo bendrų šilumos nuostolių. Infraraudonuosius spindulius dauguma tūrinės izoliacijos sugeria kaip kempinė ir sulaiko savyje lyg baterija, leisdama šilumą ten, kur mes nenorėtume, kad ji patektų – į šaltesnę aplinką. Plačiau »

Atspindinti izoliacija ekonomiškas ir komfortiškas pasirinkimas

Atspindinčioji izoliacija – alternatyva tradicinėms izoliacijos sistemoms, užtikrinanti šildymo bei kondicionavimo sistemų efektyvumą, padedanti  išlaikyti komfortabilią bei sveiką aplinką pastate. Venkime šiltinimo klaidų Daugelis žmonių, pasirengę statyti namą, vis dar gana skeptiškai vertina statybos sektoriaus naujoves ir dažniausiai renkasi tradicines technologijas. Plačiau »

Aukštoji mokykla atsikratė „žiurkyno“ įvaizdžio

Uždarius Švento Antano religijos studijų institutą prie Kauno Vytauto Didžiojo universiteto, kretingiškiai nuogąstavo, jog uždaryta vienintelė mieste aukštoji mokykla. Nieko panašaus – Kretinga dar turi aukštąją mokyklą, tiesa – neuniversitetinę. Buvęs Kretingos žemės ūkio technikumas, sovietmečiu žmonių vadintas tiesiog „žiurkynu“, prijungus jį prie Klaipėdos verslo ir technologijų kolegijos ir perorientavus mokymo programas, rengia paklausių profesijų – verslo, prekybos, kaimo turizmo vadybos, turizmo administravimo bei geodezijos – specialistus. Plačiau »

Nauja knyga - Edmundas Untulis - Karališki saulės pokštai

Edmundas Untulis, Karališki saulės pokštai, Pasaka mažiems ir dideliems Skuode gyvenant nerašyti tiesiog neįmanoma! Pokalbius su savimi per kompiuterio klaviatūrą pamėgęs rašytojas Edmundas Untulis anūkų zujimą aplink ir trukdymą susikaupti pavertė privalumu: ėmė ir parašė jiems pasaką „Karališki Saulės pokštai“. Plačiau »

CD kvietimai populiarėja Lietuvos kvietimų rinkoje

Gegužės 21 d. uždaroji akcinė bendrovė „IVV IT“ rinkai pristatys naują, Lietuvoje populiarėjančią paslaugą – kvietimus, patalpintus kompaktinėje plokštelėje (CD). Modernūs CD kvietimai yra individualūs, parengiami asmeniškai pagal kiekvieno kliento poreikius ir siūlomi įvairioms šventėms, renginiams, konferencijoms tiek privatiems asmenims, tiek verslo atstovams. Plačiau »

Termovizoriai. Kas tai?

 Šiandieniniai mokslo laimėjimai leidžia siekti geresnių kokybės rezultatų statybos srityje ir net tik joje, nes rinkoje esama puikių matavimo prietaisų atliktų darbų kokybei nustatyti. Ar Jūs, būdami rangovais, esate girdėję apie šiuos prietaisus –TERMOVIZORIUS? Žinoma, jeigu Jūs savo klientams siūlote ir suteikiate puikią atliktų darbų kokybę, vadinasi Jūs nesate brokdarys ir Jums kliento užsisakoma paslauga „TERMOVIZORIUM“ nėra aktuali, todėl Jus sveikinu jau dabar. Plačiau »

Prie MSM prisijungė ITTG grupė, kuri teiks paslaugas ūkio subjektams

 ITTG grupė susipažinusi su įmonės MSM vykdoma veikla ir jos ateityje keliamais uždaviniais įgyvendinant rinkodaros projektus, kaip partneris prisijungė prie jos kūrimo ir įsteigė skyrių. Jame dirbs kvalifikuoti specialistai turintys didelę patirtį IT srityje, kurią prieš tai įgijo dirbdami įvairiose įstaigose, bendrovėse. Plačiau »

Šiluminė varža ar sandarumas, kas svarbiau,arba kaip šiltinti namą?

ŠILUMINĖ VARŽA AR SANDARUMAS – KAS SVARBIAU,
ARBA KAIP ŠILTINTI NAMĄ
 
Nereikia būti žymiu ekspertu, kad galėtum pasakyti: „Kuo storesni kailiniai, tuo šilčiau“. Ir tai atrodo tiesa. Bet ar tai reiškia, jog storėjant kailiniams, šilčiau darosi todėl, kad didėja jų šiluminė varža?
Įsivaizduokime padėtį, kai tarp kailinių ir kūno yra keleto centimetrų oro tarpas. Plačiau »

Lietuvos Galiūnai ir "Vizgintos statyba"

UAB “Vizgintos statyba” parėmė sekmadienį Anykščiuose vykusias Lietuvos galiūnų čempionato II etapo varžybas. Dėl įskaitinių Lietuvos galiūnų čempionato taškų galiūnai kovojo 6 rungtyse: statinės metimo, kėlimo estafetėje (luito, rąsto, svarmens), naščių nešimo, „piramidės“, „nukryžiuotojo“ ir jėgos estafetėje. Plačiau »

“Casali” sutapdintų stogų danga – pagal stogdengių ir užsakovų reikalavimus

 Per pastaruosius penkerius metus Lietuvos rinkoje išpopuliarėjo itališkos bituminės stogų dangos „Casali“. Įmonė „Casali S.p.A“ jau nuo 1936 metų dirba su bituminėmis stogų dangomis. Tokia ilgalaikė patirtis leido ištobulinti produktus ir pritaikyti juos įvairių rinkų poreikiams. Plačiau »

Puslapiai:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 Reklama
Naujienos

Naujos įvestos įmonės:

SENOJI LENTPJŪVĖ UAB
FORTUSA UAB

TECHNOLOGIJA UAB

EGO GRUPĖ UAB


Informaciją atnaujino:

CLEAN SOLUTIONS UAB
ELEKTROBALT UAB

SILVER DREAM UAB

DSP Plius UAB

IREMAS UAB

STATYBŲ PRIZMĖ UAB
Kontaktai
"Infobirza.lt"
UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192
LT-44151 Kaunas
info@infobirza.lt
tel. 8-37 330686

Reklama

Reklama portale

© 2004 UAB "Vizgintos Statyba". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Noratus
Straipsniai statybos tematika