Straipsniai statybos tematika,HostNexus

2018 sausio 21 d. 22:14

 Reklama
Reklama portale

Pradžia » Straipsniai

 Straipsniai
Pateikiama 31-40 iš 156 rastų straipsnių:

Sienos su tuščiais oro tarpais. Ką daryti?

Daugelis jau suprato, kad išorinėse namo sienose esantys oro tarpai - tai “kaminas” aplink namą, ištraukiantis iš patalpų didelę dalį šilumos.

Kas vyksta sienose? Tuščiame oro tarpe nuo vidinės sienos dalies sušilęs oras kyla į viršų ir išneša iš patalpų apie 80% per sienas netenkamos šilumos, užleisdamas vietą per įvairius nesandarumus apačioje besiskverbiančiam šaltam orui. Plačiau »

Kur prarandama daugiausiai šilumos?

Tik atsakius į šį klausimą galima savo investicijas į namo šiltumą ir ekonomiškumą nukreipti teisinga linkme. Jau žinome, kad „liūto dalis” šilumos nuostolių tenka konvekciniam oro judėjimui. Pirmoji investicija - į lubų šiltinimą Nuo šildymo prietaisų patalpose sušilęs oras kyla į viršų ir sudaro didelį slėgį pirmiausiai į lubas. Plačiau »

Skaitmeninės šulinių kortelės jau penkiose savivaldybėse!

Šiuo metu jau penkiose savivaldybėse įdiegta naujausia topografinių duomenų administravimo sistemos - „GIS GeoMap“ versija, įgalinanti savivaldybių specialistus efektyviai administruoti skaitmenines inžinerinių įrenginių – šulinių korteles. Tai Radviliškio, Mažeikių, Tauragės, Panevėžio, Kaišiadorių rajonų savivaldybės. Plačiau »

Stiklo pluošto profiliai – moderni alternatyva

Stiklo pluoštas – ypač dažnai naudojama medžiaga aviacijos, automobilių, laivų gamybos pramonėje, dėl išskirtinio tvirtumo, visiško atsparumo korozijai ir lengvumo, gaminamos net toksinių chemikalų taros, taip pat vonios, dušo kabinos, vandentiekio vamzdžiai ar meškerykočiai. Statybų pramonėje stiklo pluoštas tapo plačiai naudojamas jau nuo praeito amžiaus vidurio – pavyzdžiui, kabančiuose tiltuose plieninius lynus pakeitus stiklo kompozito pluošto lynais, konstrukcijos tapo daug lengvesnės, tačiau Lietuvos statybų aikštelėse ši medžiaga vis dar laikoma naujiena, o jos privalumai neretai lieka nepastebėti dėl įsisenėjusio požiūrio bei savotiškos naujovių baimės. Plačiau »

Medžio masyvo baldai - vienetiniai gamtos kūriniai

Kiekvienas medinis baldas yra vienetinis gamtos kūrinys. Kaip nebūna dviejų visiškai vienodų medžių miške, taip nebūna ir dviejų visiškai vienodų medžio masyvo baldų. Piešinys ant šalia pastatytų spintelių durelių gali šiek tiek skirtis. Ant pačios medienos toks skirtumas yra neryškus, bet dažant , ypač ąžuolą, rievės išryškėja, o kartu ir jų piešinių skirtumai. Plačiau »

Apie mus

"Niekas neatsiranda iš niekur. Ir nėra gyvenime atsitiktinumų. Tuo puikiai įsitikinu atsigręždamas atgal, į pačią pradžią, kai daugiau nei prieš dvidešimt metų, dirbdamas Juodkrantėje fotografu, klajodamas po apylinkes, pirmą kartą akis į akį susidūriau su gintaro klodais. Vaikščiodamas pamariu radau ir pirmuosius inkliuzus - musę, skruzdėlę gintare. Plačiau »

Rąstinis namas - nuo...iki...

Įžanga Tarkime Jūs nusprendėte pasistatyti rąstinį namą. Rąstinių namų statyba gana sudėtingas procesas ir žmogui neturinčiam statybinės patirties gana sunku suprasti, kodėl namai statomi skirtingų įmonių ar pastatytų privačiai, skirtingai kainuoja ir skirtingai atrodo praėjus keliems metams. Tuomet mes pradedame ieškoti priežasčių ir uždavinėti klausimus, kuriuos reikėjo užduoti prieš pradedant statybas. Plačiau »

Spindulininis šildymas ir vėsinimas - aktualus interjero sprendimas

Spindulinis šildymas ir vėsinimas – ekonomiškas aktualus interjero sprendimas Neretai šildymo ir kitos inžinerinės sistemos gerokai apriboja kūrybinių architektų idėjų įgyvendinimą. Juk gana dažnai projektuojant interjerą jiems tenka „paaukoti“ dalį grindų ir sienų. Dėl šios priežasties ir daugelio kitų pranašumų šiandien Europoje sparčiai populiarėja lubų spindulinis šildymas. Plačiau »

Įtempiamosios lubos ir sienos

Kuriantis naujame būste ar atliekant remontą nemažai klausimų kyla dėl lubų apdailos - juk kiekvienas norime, kad jos būtų sutvarkytos greitai ir ilgai džiugintų akį. Šiuolaikišką sprendimą siūlo bendrovė "Studios", pirmoji uostamiesčio gyventojams pristatanti įtempiamąsias lubas. Praėjusioje parodoje "MoNa 2008" bendrovės stendai sulaukė didžiulio svečių susidomėjimo. Plačiau »

Naujiena! Ekologiški čiužiniai iš saulėgrąžų.

Ekologiški čiužiniai iš saulėgrąžų putų poliuretano. Per metus pro žmogaus odą išgaruoja iki 200litrų skysčio, kuriuos sugeria čiužinys.  Homogeninė,skirtingo porų dydžio branduolio struktūra ir išprofiliavimas leidžia pagerinti oro cirkuliaciją čiužinyje ir sumažinti šią problemą. O ypač aukštas medžiagos elastiškumas suteikia atpalaidavimą spaudžiamuose taškuose ir puiki drėgmės cirkuliacija garantuojančią optimalų miego klimatą. Plačiau »

Puslapiai:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 Reklama
Naujienos

Naujos įvestos įmonės:

SENOJI LENTPJŪVĖ UAB
FORTUSA UAB

TECHNOLOGIJA UAB

EGO GRUPĖ UAB


Informaciją atnaujino:

CLEAN SOLUTIONS UAB
ELEKTROBALT UAB

SILVER DREAM UAB

DSP Plius UAB

IREMAS UAB

STATYBŲ PRIZMĖ UAB
Kontaktai
"Infobirza.lt"
UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192
LT-44151 Kaunas
info@infobirza.lt
tel. 8-37 330686

Reklama

Reklama portale

© 2004 UAB "Vizgintos Statyba". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Noratus
Straipsniai statybos tematika