Straipsniai statybos tematika,HostNexus

2018 sausio 21 d. 22:14

 Reklama
Reklama portale

Pradžia » Straipsniai

 Straipsniai
Pateikiama 21-30 iš 156 rastų straipsnių:

Savaime atsistatantis betonas - rytdienos medžiaga šiandien

Kas būtų, jei saujelės ūkanotų dienų užtektų sutrūkusiai kolonai ar įlinkusiai sijai sutvarkyti? Visa tai įmanoma „savaime atsistatančio betono“ pagalba. Nauja medžiaga yra sukurta taip, kad deformacijos metu medžiaga įtrūktų į daug skersai orientuotų mikro plyšių, o ne į kelis didelius tarpus, kaip įprastas betonas. Plačiau »

Vėjas - neišsenkantis energijos šaltinis

Brangstanti nafta, dujos didina susidomėjimą alternatyviais energetikos šaltiniais. Vis intensyviau apie tai kalbama ir Lietuvoje, kuri uždarius Ignalinos atominę elektrinę taps dar labiau priklausoma nuo iš Rusijos perkamų dujų ir gali realiai pajusti elektros energijos stygių. Vėjas – neišsenkantis energijos šaltinis, tad vėjo jėgainės turėtų vis drąsiau kelti savo sparnus, aprūpindamos mus ne tik pigia, bet ir ekologiškai švaria elektros energija. Plačiau »

VOLTEX - natrio bentonito hidroizoliaciniai paklotai

KAS YRA VOLCLAY® ? Volclay® natrio bentonitas yra netoksinis, vulkaninės kilmės mineralas, kuris aptinkamas tiktai JAV Juodųjų Kalnynų (Black Hills) regione. Gamintojas CETCO specialiu būdu apdoroja Volclay® natrio bentonitą, užtikrindamas maksimalų jo pritaikymą visiems savo hidroizoliaciniams gaminiams. Plačiau »

Hidroizoliacija

SKVERBIAMOJO POVEIKIO APSAUGINIS MIŠINYS KALMATRONAS BETONO IR KITŲ KAPILIARINIŲ BEI PORINGŲJŲ STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ APSAUGA NUO VANDENS ĮSISKVERBIMO IR NUO KLIMATINIŲ BEI TECHNOGENINIŲ KOROZIJOS FORMŲ Apsauginis KALMATRON mišinys yra pastatų bei statinių kapiliarinių ir poringųjų medžiagų apsaugos nuo vandens įsiskverbimo ir nuo klimatinių bei technogeninių korozijos formų sistema. Plačiau »

Pasikeiskite „AutoCAD LT“ į vieną iš keturių 3D Autodesk programinių įrangų

Nuo 2009 m. gegužės mėn. 01 d. iki 2009 m. liepos mėn. 31 d. Autodesk Inc. kompanija kartu su UAB InfoEra skelbia akciją „Pasikeiskite „AutoCAD LT 2007 - 2009“ į vieną iš keturių Autodesk 3D programinių įrangų iki 45% pigiau! „AutoCAD LT 2007 - 2009“ galite pasikeisti į vieną iš šių produktų: „AutoCAD Architecture 2010“ - „AutoCAD“ pagrindu sukurta specializuota programinė įranga architektams ir konstruktoriams, kurioje su projektu dirbama kaip su realiu objektu. Plačiau »

Kaip teisingai pasirinkti, šiltinant sienas termoputomis?

Kaip teisingai pasirinkti, šiltinant sienas termoputomis?
Kaip turguje yra pirkti kinietiškų sandalų, o rimtose parduotuvėse yra patikimų ilgaamžių batų, taip ir termoputų rinkoje yra įvairi pasiūla. Kaip iš tokios technologijų, kokybės ir kainų įvairovės eiliniam namo savininkui išsirinkti geriausią variantą? Juk šiuo atveju padarytos klaidos ištaisyti praktiškai neįmanoma. Plačiau »

Ar termoputos suyra?

Kiek laiko termoputos saugos šilumą mano namo sienose? Kada jos suirs? Ar verta pasitikėti ir užpildyti sienų oro tarpus termoputomis? Tokie klausimai kilo daugeliui, pamačius UAB „Ekorema” reklaminę medžiagą, kurioje šios įmonės komercijos direktorius Vaclovas Kryževičius entuziastingai aiškino žiūrovams, kad praėjus keliems metams po sienų užpildymo, termoputos oro tarpe suiro, todėl namo savininkas nusprendė apšiltinti sienas ekovata. Plačiau »

Kodėl namuose šalta?

Iš Jūsų namo nuolat kažkur dingsta šiluma? Svarbu suprasti, kaip tai vyksta. Tada bus galima užkirsti tam kelią. Pagrindiniai šilumos perdavimo būdai Yra trys pagrindiniai šilumos perdavimo būdai. Supratus jų esmę ir veiksmingumą, galima efektyviausiai apšiltinti savo namą. Plačiau »

Nuo ko pradėti žygį į šiltą ir ekonomišką gyvenimą

Your browser may not support display of this image.Ar Jūsų namo šildymo išlaidos Jus tenkina? O kokios jos bus už kelių mėnesių? Stiprėjant krizinėms nuotaikoms, energetiniai resursai tikrai nepigs. Plačiau »

Kuo užpildyti sienų oro tarpus?

Sienos niekada nebus šiltos, jei jose bus palikti tušti oro tarpai. Tokie tarpai traukia iš patalpų šilumą, kaip kaminas. Šiuo metu rinkoje mirga daug pasiūlymų užpildyti oro tarpus įvairiomis medžiagomis. Kokios medžiagos tinka oro tarpų užpildymui? Oro tarpų užpildymui skirta medžiaga turi atitikti šiuos reikalavimus:

1) 100% užpildyti oro tarpus sienose ir visiškai sustabdyti oro cirkuliaciją juose, nes tik nejudantis oras yra geriausias šilumos izoliatorius;

2) nedidinti savo tūrio sienose, nes tai sukeltų pavojų pažeisti sienos konstrukciją;

3) praleisti garus, t. Plačiau »

Puslapiai:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 Reklama
Naujienos

Naujos įvestos įmonės:

SENOJI LENTPJŪVĖ UAB
FORTUSA UAB

TECHNOLOGIJA UAB

EGO GRUPĖ UAB


Informaciją atnaujino:

CLEAN SOLUTIONS UAB
ELEKTROBALT UAB

SILVER DREAM UAB

DSP Plius UAB

IREMAS UAB

STATYBŲ PRIZMĖ UAB
Kontaktai
"Infobirza.lt"
UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192
LT-44151 Kaunas
info@infobirza.lt
tel. 8-37 330686

Reklama

Reklama portale

© 2004 UAB "Vizgintos Statyba". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Noratus
Straipsniai statybos tematika