Straipsniai statybos tematika,HostNexus

2018 sausio 23 d. 13:58

 Reklama
Reklama portale

Pradžia » Straipsniai

 Straipsniai
Pateikiama 11-20 iš 156 rastų straipsnių:

Tas mistinis alkoholio matuoklis

Papūtę į policijos pareigūnų alkoholio matuoklį, vadinamąjį alkotesterį, dažnai piktinamės: „Kaip? Aš tiek pripūsti negalėjau. Tikriausiai čia kažkokia klaida!“ Tad kad kitąsyk to nesakytumėte, apie šių prietaisų veikimą, paskirtį bei ypatumus kalbamės su UAB „Alkotesteris“ direktoriumi Mariumi Anusausku. Plačiau »

Savaime lipnios membranos

Naujos kartos savaime lipnios membranos ADESO - tai pačios naujausios technologijos bituminė stogų danga. ADESO savaime lipnios membranos jau kelis metus naudojamos, bandomos įvairiuose projektuose ir įrodė savo puikias savybes praktiškai. Panaudotos pagal rekomendacijas ir prisilaikant reikalavimų ADESO dangos patikimai ir ilgai tarnaus . Plačiau »

Čiužinio paskirtis ir jų rūšys

1.Kas yra čiužinys, kam jis skirtas ir kokia jo užduotis? Čiužinys yra sistema medžiagų, kurių visuma turi užtikrinti gerą poilsį ir pakankamai taisyklingą kūno padėtį stuburo atžvilgiu miego metu. Plačiau »

Statybos priežiūra, projekto valdymas

Statant komercinį pastatą daug problemų gali kilti dėl rangovo atliekamų darbų: jie gali būti vilkinami, atsirasti įvairių statybos defektų... Tokiais atvejais būsimiems tarpusavio nesutarimams patartina užbėgti už akių sudarant sutartį Skaidrus atsiskaitymas Sudarant statybos sutartis, viena iš užduočių yra sutarti dėl tinkamos atsiskaitymo už atliktus darbus sistemos. Plačiau »

Pamatai

 Pamatais vadinama pastato požeminė konstrukcija, kurios pagrindinė funkcija - perimti visas pastato apkrovas ir perduoti jas pastato pagrindui.
Išsirinkęs sklypą ir gavęs visus reikiamus leidimus žmogus namą pradeda nuo pamatų. Pamatai turi būti stiprūs, nes turi išlaikyti visą pastatą,todėl būtina atlikti grunto tyrimus, priklausomai nuo to, sužinome, kuriame gylyje geriausia juos atremti. Plačiau »

Lenze SMV dažnio keitikliai

 Trifazių elektros variklių (ventiliatoriai, siurbliai, motoreduktoriai) apsisukimų ir sukimo momento reguliavimui, elektros energijos taupymui, naudojami dažnio keitikliai. Lenze, kurios gamyklos yra Vokietijoje, Prancūzijoje, JAV yra viena didžiausių dažnio keitiklių gamintojų Pasaulyje. Pastaruoju metu Lenze sparčiai plečia Jungtinėse Amerikos Valstijose gaminamų dažnio keitiklių gamą. Plačiau »

Langai

Langai Nuo senovės yra žinoma, kad langai, jų forma, dydis yra labai svarbūs namams, kadangi nuo jų priklauso ne tik interjero bendras vaizdas, šilumos išlaikymas patalpose, patalpų išvėdinimas, šviesos patekimas į kambarius ir daugelis kitų aspektų. Plačiau »

Apie vėjo jėgaines trumpai

Vėjo energija yra viena iš seniausiai naudojamų atsinaujinančių energijos šaltinių. Tai yra „žalias“ – oro neteršiantis energijos šaltinis, tačiau vėjo turbina turi ne tik pliusų bet ir minusų. Vėjo turbina sukurta energija yra santykinai pigi, tačiau ganėtinai nepastovi ir labai priklausoma nuo aplinkos sąlygų. Plačiau »

Keturis kartus atsparesnis ugnies poveikiui

HIPS („hybrid inorganic polymer system“), pavadinkime – MNPM („mišri neorganinių polimerų medžiaga“) suteiks galimybę statybinių konstrukcijų saugumo ir mechaninio atsparumo srityje pasiekti naują lygį. MNPM yra neorganinių polimerų pagrindu sukurta medžiaga pasižyminti itin aukštu atsparumu ugnies ir kitų konstrukcijoms žalingų terpių poveikiui. Plačiau »

Stiklo pluoštu armuotas betonas

SPAB arba stiklo pluoštu armuotas betonas yra betono ir atitinkamai orientuotų stiklo pluošto gijų mišinys. Gaminys suformuotas iš tokio mišinio pasižymi atsparumu žalingam atmosferos poveikiui, galimybe išgauti beveik bet kokią norimą formą, mažu svoriu, atsparumu mechaniniam poveikiui ir kitomis savybėmis. Plačiau »

Puslapiai:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 Reklama
Naujienos

Naujos įvestos įmonės:

SENOJI LENTPJŪVĖ UAB
FORTUSA UAB

TECHNOLOGIJA UAB

EGO GRUPĖ UAB


Informaciją atnaujino:

CLEAN SOLUTIONS UAB
ELEKTROBALT UAB

SILVER DREAM UAB

DSP Plius UAB

IREMAS UAB

STATYBŲ PRIZMĖ UAB
Kontaktai
"Infobirza.lt"
UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192
LT-44151 Kaunas
info@infobirza.lt
tel. 8-37 330686

Reklama

Reklama portale

© 2004 UAB "Vizgintos Statyba". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Noratus
Straipsniai statybos tematika