Įmonių katalogas, prekių katalogas,paslaugų katalogas,konkursai,statyba,statybos,prenumerata,statybinės medžiagos,prekyba,straipsnis,straipsniai,naujienos,infobirza,infobirža,info birza,info birža,paieška,įmonės,prekės,paslaugos,darbai,statybininkai,bendrovės,bendrovė,UAB,AB,IĮ,firma,įmonė,HostNexus

2018 sausio 23 d. 13:48

 Reklama
Reklama portale
Pradžia » Paslaugų paketai
 Paslaugų paketai

Norėdami tapti mūsų klientais ir naudotis visomis portalo galimybėmis, Jūs turite užsisakyti pageidaujamas paslaugas. "Infobirza.lt" sudarė ir siūlo tipinius, atitinkančius dažniausius klientų poreikius, paslaugų paketus. Juos sudaro skirtingos paslaugų kombinacijos, taip leidžiama Jums pasirinkti optimaliausią pasiūlymą.

Privalumai pasirenkant paslaugų teikimo paketus:

  • Paketų paslaugoms taikomos nuolaidos (jų dydis priklauso nuo paketo);
  • Taikoma nuolaida už sutarties laikotarpį.

Klientams norintiems susidaryti savo paslaugų paketą ir užsisakyti tik jų poreikius atitinkančias paslaugas siūlome "Individualų" paslaugų paketą. Jis leidžia nepriklausomai nuo kitų paslaugų paketų susidaryti pageidaujamų paslaugų sąrašą, kuris optimaliausiai atitinka poreikius ir yra priimtiniausias savo kaina.

Tikimės iš Jūsų išgirsti pasiūlymų, pageidavimų bei pastabų, kuriomis remdamiesi sukursime sistemą pilnai atitinkančią Jūsų poreikius.

Super įmonė bei super prekės
Į šį paslaugų paketą įtrauktos abi mokamos portalo paslaugos - "Super įmonė" bei "super prekės". Visos kitos paslaugos šiuo metu yra nemokamos.
Užsakant paketą visoms paslaugoms taikoma 15% nuolaida.
Į paketą įtrauktos paslaugos: super įmonė, super prekės.
Bendra paketo paslaugų kaina su nuolaida: 212.50 Lt/mėn.
Kainos pateiktos be PVM.
Naujienos

Naujos įvestos įmonės:

SENOJI LENTPJŪVĖ UAB
FORTUSA UAB

TECHNOLOGIJA UAB

EGO GRUPĖ UAB


Informaciją atnaujino:

CLEAN SOLUTIONS UAB
ELEKTROBALT UAB

SILVER DREAM UAB

DSP Plius UAB

IREMAS UAB

STATYBŲ PRIZMĖ UAB
Kontaktai
"Infobirza.lt"
UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192
LT-44151 Kaunas
info@infobirza.lt
tel. 8-37 330686

Reklama

Reklama portale

© 2004 UAB "Vizgintos Statyba". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Noratus
Įmonių katalogas, prekių katalogas,paslaugų katalogas,konkursai,statyba,statybos,prenumerata,statybinės medžiagos,prekyba,straipsnis,straipsniai,naujienos,infobirza,infobirža,info birza,info birža,paieška,įmonės,prekės,paslaugos,darbai,statybininkai,bendrovės,bendrovė,UAB,AB,IĮ,firma,įmonė